18-сентабр санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
540 та лот онлайн ауксион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 28,9 млрд сўм бўлган 245 та лот 33,5 млрд сўмга реализация қилинди.
- сони 5 та
- бошланғич нархи 53,7 млн сўм
- сотилган нархи 61 млн сўм
Тошкент шаҳар Шайхонтоҳур туманида бошланғич йиллик ижара ставкаси 30,5 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги "Sport соғломлаштириш маркази" ДУК балансидаги бинонинг бир қисми 33,6 млн сўмга ижарага берилди. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11205867)
- сони 198 та
- бошланғич нархи 28,6 млрд сўм
- сотилган нархи 33,1 млрд сўм
- ер майдони 7,2 га
Андижон вилояти Андижон шаҳридан бошланғич нархи 1,2 млрд сўм бўлган кўп қаватли авто тураргох қуриш учун 1 гектар ер участкаси 4,2 млрд сўмга сотилди. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11146411)
- сони 35 та
- бошланғич нархи 9 млн сўм
- сотилган нархи 18 млн сўм
Бухоро вилояти Бухоро шаҳридан бошланғич нархи 1,8 млн сўм бўлган кўчма савдо жойи 2 млн сўмга сотилди. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11036347)

Результат онлайн-торгов, проведенных 18 сентября
На онлайн-аукцион выставлено 540 лотов. Также реализовано 245 лотов со стартовой ценой 28,9 млрд сумов на сумму 33,5 млрд сумов.
- начальная цена 53,7 млн. сум
- продано по цене 61 млн. сум
В Шайхантахурском районе города Ташкента за 33,6 млн сумов сдана в аренду часть здания, находящегося на балансе ГУК "центр спортивного оздоровления" агентства по управлению государственными активами с начальной годовой арендной ставкой 30,5 млн. сумов. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11205867)
- количество 198
- начальная цена 28,6 млрд сум
- продано 33,1 млрд сум.
Из города Андижан Андижанской области для строительства многоэтажного автостоянки начальной стоимостью 1,2 млрд сумов был продан земельный участок площадью 1 га за 4,2 млрд сумов. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11146411)
- количество 35
- стартовая цена 9 млн. сум.
- продано по цене 18 млн сум
Мобильное торговое место из города Бухара Бухарской области по стартовой цене 1,8 млн сумов продано за 2 млн сумов. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11036347)