2-октабр санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
320 та лот онлайн ауксион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 21,5 млрд сўм бўлган 411 та лот 44,2 млрд сўмга реализация қилинди.
- бошланғич нархи 10,3 млрд сўм
- сотилган нархи 23,3 млрд сўм
Хоразм вилояти Урганч шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 9,2 млрд сўм бўлган Давлат мулки обектларидан самарали фойдаланиш маркази Хоразм вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги маъмурий бино ва бинода жойлашган инвентарлар 19,8 млрд сўмга сотилди. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11312989)
- сони 125 та
- бошланғич нархи 1,3 млрд сўм
- сотилган нархи 5,6 млрд сўм
Самарқанд вилояти Самарқанд шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 15,2 млн сўм бўлган умумий ўрта таълим мактаби балансидаги хона 175,1 млн сўмга ижарага берилди. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11282852)
- сони 227 та
- бошланғич нархи 5,1 млрд сўм
- сотилган нархи 10,3 млрд сўм
- ер майдони 9,9 га
Тошкент шаҳар Мирзо Улуғбек туманидан бошланғич нархи 848,1 млн сўм бўлган офис ҳамда савдо ва маиший хизмат кўрсатиш бинолари қуриш учун 2 сотих ер участкаси 3,9 млрд сўмга сотилди. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11374436)
- сони 25 та
- бошланғич нарх 61 млн сўм
- сотилган нарх 67 млн сўм
- ер майдони 14,8 га
- бошланғич нархи 2 млрд сўм
- сотилган нархи 2 млрд сўм
Қорақалпоғистон Республикаси Нукус шаҳаридан бошланғич нархи 241,4 млн сўм бўлган кўп қаватли турар жойдаги хонадон 253,5 млн сўмга сотилди. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11312991)

Результат онлайн-торгов, проведенных 2 октября
На онлайн-аукцион выставлено 320 лотов. Также реализовано 411 лотов со стартовой ценой 21,5 млрд сумов на сумму 44,2 млрд сумов.
- продано 23,3 млрд сум.
Административное здание и инвентарь, находящиеся в здании, на балансе территориального управления Хорезмской области, Центра эффективного использования объектов государственной собственности начальной стоимостью 9,2 млрд сумов, расположенного в городе Ургенч Хорезмской области, проданы за 19,8 млрд сумов. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11312989)
- количество 125
- продано 5,6 млрд сумов
Комната на балансе средней общеобразовательной школы с начальной годовой арендной ставкой 15,2 млн сумов, расположенной в городе Самарканд Самаркандской области, сдана в аренду за 175,1 млн сумов. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11282852)
- количество 227
- начальная цена 5,1 млрд сум
- продано 10,3 млрд сум.
- площадь земли 9,9 га
Земельный участок площадью 2 соток для строительства офисных, торговых и бытовых зданий стоимостью 848,1 млн. сумов продан за 3,9 млрд. сумов из Мирзо-Улугбекского района города Ташкента. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11374436)
- количество 25
- начальная цена 61 млн. сум
- продано 67 млн. сум
- площадь 14,8 га
- начальная цена 2 млрд сум
- продано по цене 2 млрд сум
Квартира в многоэтажном жилом доме из города Нукус Республики Каракалпакстан по стартовой цене 241,4 млн сумов продана за 253,5 млн сумов. (https://e-auksion.uz/auction-result?lots_id=11312991)